Markizy balkonowe Wrocław

Markizy balkonowe w naszej ofercie

Markiza balkonowa służy do osłonięcia balkonu od słońca dając nam dodatkową przestrzeń do relaksu . Ten typ markizy dedykowany jest do osłonięcia balkonów w budynkach wielorodzinnych. Charakteryzuje się wysokim zakresem regulacji kąta nachylenia.

Regulacja odbywa się za pomocą ramion zamontowanych do balustrady. Ramiona posiadają płynną regulację kąta nachylenia oraz wysięgu. Dodatkowo ramiona wyposażone są w specjalne uchwyty dające możliwość całkowitego osłonięcia balkonu.

Zobacz nasze realizacje

Markiza Selt Italia Kasetowa

 • Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium
 • Kaseta chroni tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi
 • Uchwyty i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż
 • Sprężyna w ramionach napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru
 • Prosta obsługa przy wykorzystaniu pełnej automatyki

Markiza Selt Italia

 • Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium
 • Uchwyty na krańcach rury nawojowej i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż
 • Sprężyna w ramionach napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru
 • Prosta obsługa przy wykorzystaniu pełnej automatyki

Markiza Selt Italia Poręczowa

 • Konstrukcja z ekstrudowanego aluminium
 • Ramiona przystosowane do montażu na balustradach
 • Uchwyty na końcu i u podstawy ramion dają dwie opcje mocowania tkaniny
 • Możliwość ustalenia odpowiedniego kąta pochyłu, dzięki konstrukcji ramion (blokada ramion)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Czym są markizy balkonowe?

Markizy balkonowe to nowoczesne i modne rozwiązanie zapewniające prywatność osobom, które mieszkają w bloku i posiadają balkonyMarkiza balkonowa w bloku oprócz komfortu w gęstej zabudowie budynków zapewnia również ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak zbyt intensywne słońce, deszcz lub wiatr. Dzięki wysokiej jakości markizom balkonowym we Wrocławiu, których szeroki wybór znajdziesz w ofercie naszej firmy, będziesz mógł cieszyć się z czasu spędzonego na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Dla kogo stworzone są markizy balkonowe?

Nasze wysokiej jakości markizy balkonowe sprawdzą się idealnie dla każdej osoby, która posiada balkon i pragnie zapewnić sobie i swoim domownikom prywatność w tej części mieszkania. W ofercie naszej firmy dostępne są różne modele markiz, w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie, tak aby dopasować urządzenie do stylu własnego mieszkania i balkonu. Markizy balkonowe to również idealne rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo dzieciom, ponieważ skutecznie ochroni je przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Gdzie sprawdzają się markizy balkonowe?

Markizy balkonowe są modnym i praktycznym dodatkiem każdego balkonu lub mniejszego tarasu. Dzięki idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb produktów naszej firmy zyskasz dodatkową przestrzeń do relaksu, która skutecznie zapewni prywatność w różnego rodzaju budynkach wielorodzinnych. Niezależnie od wielkości Twojego balkonu nasi specjaliści dopasują taki model markizy, abyś mógł w pełni korzystać z czasu spędzonego na świeżym powietrzu, nie zważając na pogodę lub sąsiadów.

Oferta kolorystyczna markiz balkonowych

Produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy standardowo wykonane są w kolorze białym, srebrnym, beżowym, brązowym oraz w antracycie. Z kolei osprzęt markiz wykonany jest z aluminium, które jest lakierowane proszkowo. Istnieje możliwość zamówienia markizy w dowolnym kolorze RAL, a wtedy aluminium zostanie polakierowane proszkowo na wybrany kolor. Takie rozwiązanie gwarantuje dopasowanie wybranego produktu do własnej estetyki, tak aby pasował on do stylu Twojego mieszkania i elewacji budynku.

Zalety naszych markiz balkonowych

Oferowane przez naszą firmę markizy balkonowe we Wrocławiu mają wiele zalet. Ich podstawową cechą jest ochrona przed słońcem oraz innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi, w związku z czym zyskuje się dodatkową przestrzeń do relaksu w swoim mieszkaniu.

Bardzo ważnym aspektem w instalowanych markizach jest uzyskanie prywatności na własnym balkonie. Kolejną zaletą oferowanych przez naszą firmę produktów jest możliwość zaprojektowania ich na wymiar. Dzięki temu zyskujesz gwarancję dopasowania markizy idealnie dla Twojego tarasu lub balkonu. Aluminium, z którego wykonany jest osprzęt produktów, można polakierować proszkowo na wybrany kolor, co dodatkowo wpływa na możliwości personalizacji markizy.

Jak dbać o markizy balkonowe?

Markizy balkonowe są produktami wyróżniającymi się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. W związku z tym nie wymagają wiele uwagi ze strony ich użytkownika. Konstrukcja markizy jest wykonana z aluminium i jest to tworzywo, z którego z łatwością można usunąć wszelkie zabrudzenia. Czyszczenie samego materiału markiz również nie jest skomplikowaną czynnością, ponieważ jest on impregnowany i pokryty teflonem, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu. Kolejną zaletą tkaniny, z której są wykonane nasze markizy balkonowe jest fakt, że długo zachowują czystość, a nawet gdy się pobrudzą, można je łatwo wyczyścić środkami do czyszczenia tkanin markizowych.

Poznaj nasze markizy balkonowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą markiz balkonowych dostępnych w naszej firmie. Gwarantujemy profesjonalny montaż produktów, który zostanie wykonany przez wykwalifikowanych specjalistów. Poznaj nasze projekty i ciesz się markizami balkonowymi na wymiar na Twoim balkonie.

Dokumentacja techniczna markiz balkonowych

Instrukcja obsługi i bezpiecznego użytkowania

Pobierz PDF

Zobacz dostępne w naszej ofercie kolory tkanin markizowych

Sprawdź