Rolety antywłamaniowe Wrocław

Zalety naszych rolet zewnętrznych antywłamaniowych

☑️ OSZCZĘDNOŚĆ – Ochrona przed utratą ciepłą oraz przed nagrzewaniem pomieszczeń, redukcja wydatków na ogrzewanie i chłodzenie nawet o 30 % w skali roku

☑️ KOMFORT – Redukcja hałasów dochodzących z zewnątrz

☑️ BEZPIECZEŃSTWO – Funkcja zabezpieczająca dzięki dodatkom jak rygiel automatyczny, zamek z kluczykiem czy wieszaki blokada

☑️ ESTETYKA – Duży wybór kolorów w palecie podstawowej zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz nasze realizacje

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe Wrocław – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości rolety zewnętrzne antywłamaniowe oraz rolety zewnętrzne zabezpieczające. Jesteśmy dystrybutorem rolet zewnętrznych od znanego producenta Aluprof. Oferujemy rolety antywłamaniowe Wrocław z profesjonalnym montażem. Rolety zewnętrzne to nie tylko ochrona przed kradzieżą, ale również wsparcie dla izolacji cieplnej okien. W związku z tym, że promienie słoneczne padają najpierw na rolety zewnętrzne, skutecznie chronią szyby przed nagrzaniem. Korzyści z posiadania tych urządzeń odczujesz zarówno latem jak i zimą, dlatego jest to rozwiązanie na każdą porę roku.

⬅️ Kolory pancerzy rolet antywłamaniowych dostępne w naszej ofercie prezentujemy na zdjęciu obok.

Czym są rolety antywłamaniowe zewnętrzne?

Rolety antywłamaniowe są komfortowym i praktycznym dodatkiem zarówno dla posiadaczy domków jedno- jak wielorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Skuteczność rolet antywłamaniowych zawdzięczamy solidnych aluminiowym konstrukcjom, które zwiększają prywatność oraz bezpieczeństwo wszystkich domowników. Rolety zewnętrzne antywłamaniowe są zbudowane z pancerza aluminiowego, prowadnic aluminiowych oraz skrzyni. Pancerz aluminiowy tych urządzeń jest zbudowany z aluminiowych lameli, które są ze sobą połączone na zakładkę, a wypełnione są izolacją termiczną i akustyczną. Pancerz urządzenia łączy się z rurą nawojową za pomocą specjalnych wieszaków i jest on zwijany do skrzyni rolety zewnętrznej.

Rolety antywłamaniowe zewnętrzne – rodzaje

Istnieją trzy rodzaje rolet zewnętrznych antywłamaniowych: elewacyjne, podtynkowe oraz nadstawne. Rolety elewacyjne są umieszczane na elewacjach budynków i cieszą się dużą popularnością, ponieważ mogą być zamontowane w późniejszym etapie budowy domu lub mieszkania. Z kolei urządzenia podtynkowe muszą zostać uwzględnione przed rozpoczęciem budowy elewacji oraz ocieplania budynku. Ten rodzaj jest montowany pod styropianem lub innym rodzajem ocieplenia. Ostatni typ to rolety zewnętrzne nadstawne, których montaż odbywa się wraz ze stolarką okienną, ponieważ jest z nią połączony.

Zobacz nasze realizacje

Rolety zewnętrzne adaptacyjne

Rolety adaptacyjne przeznaczone są do montażu w budynkach już istniejących. Możemy zamontować je zarówno we wnęce okiennej jak i na elewacji budynku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy nie mamy przygotowanego miejsca pod system podtynkowy. Zarówno skrzynka jak i pancerz wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej a profile wypełnione są pianką poliuretanową oraz posiadają dwuwarstwową powłokę lakierniczą.

Zobacz nasze realizacje

Rolety zewnętrzne podtynkowe

System podtynkowy stosowany jest w nowo wznoszonych budynkach oraz w już istniejących ze specjalnie przygotowanych nadprożach. Dodatkowo coraz częściej deweloperzy przygotowują w nowych budynkach mieszkalnych skrzynki podtynkowe, które następnie możemy uzupełnić w płaszcze, wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, dwukrotnie lakierowanej oraz wypełnionej pianką termoizolacyjną.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Dla kogo są stworzone nasze rolety antywłamaniowe Wrocław?

Nasze rolety antywłamaniowe we Wrocławiu sprawdzą się idealnie dla posiadaczy domów jedno, jak i wielorodzinnych. Innym, równie skutecznym rozwiązaniem są montaż rolet zewnętrznych antywłamaniowych w blokach. Są to uniwersalne urządzenia, a ponieważ nasza firma pobiera wymiary od każdego klienta, wszystkie projekty dopasowane są indywidualnie. Powyższy rodzaj rolet ma na celu zabezpieczenie pomieszczeń przed włamaniem, dlatego z pewnością doceni to rozwiązanie każdy, dla kogo ważne jest bezpieczeństwo wszystkich domowników.

Jakie są rodzaje systemów sterowania i konstrukcji?

Do rolet zewnętrznych antywłamaniowych możliwe jest zamontowanie rygli ręcznych lub automatycznych. Rygle ręczne to zasuwy boczne montowane w dolnej listwie urządzenia. Gdy opuszcza się roletę, rygle zasuwa się ręcznie, co uniemożliwia podniesienie całej konstrukcji. Z kolei drugi system polega na automatycznym działaniu rygli po opuszczeniu rolety. Istnieją dwa sposoby sterowania urządzeniami, które znajdują się w ofercie naszej firmy – za pomocą zwijacza taśmy lub linki.

Dodatkowo możemy również zaproponować rolety antywłamaniowe elektryczne, które mają możliwość obsługi za pomocą włącznika lub pilota.

Jakie są sposoby montowania rolet antywłamaniowych?

Sposoby montowania rolet zewnętrznych zależą od konkretnego rodzaju urządzenia. To, co jest czynnością wspólną dla wszystkich modeli to pobranie odpowiednich wymiarów. Dobrze zebrane wymiary są podstawą profesjonalnego projektu, dlatego ten krok jest tak istotny dla naszej firmy. Równie ważny jest montaż rolet, który powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanych monterów. W naszej firmie otrzymujesz gwarancję wykonania tej czynności przez wysokiej klasy profesjonalistów.

Jakie są zalety rolet antywłamaniowych?

Nasze rolety antywłamaniowe są praktycznym dodatkiem do każdego domu oraz mieszkania. Nie tylko podnoszą bezpieczeństwo, ale również skutecznie wspierają izolację cieplną okien. Dodatkowo są elementami, które zwiększają poziom prywatności w pomieszczeniach, dzięki czemu wpływają na poczucie komfortu domowników. Zastanawiasz się, jakie informacje o roletach antywłamaniowych są równie ważne? Odwiedź naszego bloga!

Jak dobrać rolety antywłamaniowe dla twojego domu?

Jeśli chcesz dobrać odpowiednie rolety antywłamaniowe, warto skorzystać z porad specjalistów, którzy pracują w naszej firmie. Posiadają oni ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie, która z pewnością okaże się pomocna.

Polecamy też zapoznać się z naszym artykułem, w którym przedstawiamy w pigułce najważniejsze informacje na temat rolet antywłamaniowych– sprawdź!

Jak dbać o rolety antywłamaniowe?

Dbanie o rolety zewnętrzne antywłamaniowe nie jest skomplikowaną czynnością. Ich konstrukcja zbudowana jest w większości z aluminium, z którego z łatwością można usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

Problematyczne może okazać się jedynie zmycie graffiti z rolet. Przygotowaliśmy jednak poradnik na taką ewentualność. Dowiedz się czym zmyć graffiti na roletach zewnętrznych!

Rolety antywłamaniowe Wrocław – jak kształtują się ceny?

Jakie są ceny rolet antywłamaniowych we Wrocławiu? Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i jednoznaczna. Na cenę osłon zewnętrznych wpływa szereg różnych czynników, które wymieniliśmy w naszym artykule, z którego dowiesz się ile kosztują rolety zewnętrzne. Zapraszamy do lektury!

Czy rolety zewnętrzne chronią przed zimnem ?

To zależy. Rolety zewnętrzne, w tym antywłamaniowe, ze względu na producenta posiadają różne właściwości termoizolacyjne biorąc pod uwagę zastosowane do ich produkcji materiały oraz rodzaj pianki jaką wypełnione są lamelki.

W jednym z naszych artykułów zebraliśmy odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania w tym zakresie. Zapraszamy do lektury – sprawdź czym charakteryzują się rolety termoizolacyjne!