Rolety antywłamaniowe

Poznaj nasze rolety antywłamaniowe

Gwarantujemy, że znajdujące się w naszej ofercie wysokiej jakości rolety zewnętrzne antywłamaniowe, są montowane w sposób profesjonalny i perfekcyjny. Dzięki temu zyskujesz pewność, że rolety zapewnią bezpieczeństwo Tobie oraz Twojemu dobytkowi. Nasza firma zawsze rozpoczyna pracę nad projektem od pobrania pomiarów, które są niezbędne do dobrania odpowiedniego produktu. Powyższe urządzenie to nie tylko ochrona przed kradzieżą, ale również wsparcie dla izolacji cieplnej okien. W związku z tym, że promienie słoneczne padają najpierw na rolety zewnętrzne, skutecznie chronią szyby przed nagrzaniem. Korzyści z posiadania tych urządzeń odczujesz zarówno latem jak i zimą, dlatego jest to rozwiązanie na każdą porę roku.

Zobacz nasze realizacje

Czym są rolety antywłamaniowe?

Rolety antywłamaniowe są komfortowym i praktycznym dodatkiem zarówno dla posiadaczy domków jedno- jak wielorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Są to solidne aluminiowe konstrukcje, które skutecznie zwiększają prywatność oraz bezpieczeństwo wszystkich domowników. Rolety zewnętrzne antywłamaniowe są zbudowane z pancerza aluminiowego, prowadnic aluminiowych oraz skrzyni. Pancerz aluminiowy tych urządzeń jest zbudowany z aluminiowych lameli, które są ze sobą połączone na zakładkę, a wypełnione są izolacją termiczną i akustyczną. Pancerz urządzenia łączy się z rurą nawojową za pomocą specjalnych wieszaków i jest on zwijany do skrzyni rolety zewnętrznej.

Jakie istnieją rodzaje i typy rolet antywłamaniowych?

Istnieją trzy rodzaje rolet zewnętrznych antywłamaniowych: elewacyjne, podtynkowe oraz nadstawne. Rolety elewacyjne są umieszczane na elewacjach budynków i cieszą się dużą popularnością, ponieważ mogą być zamontowane w późniejszym etapie budowy domu lub mieszkania. Z kolei urządzenia podtynkowe muszą zostać uwzględnione przed rozpoczęciem budowy elewacji oraz ocieplania budynku. Ten rodzaj jest montowany pod styropianem lub innym rodzajem ocieplenia. Ostatni typ to rolety zewnętrzne nadstawne, których montaż odbywa się wraz ze stolarką okienną, ponieważ jest z nią połączony.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Dla kogo są stworzone nasze rolety antywłamaniowe?

Nasze rolety antywłamaniowe we Wrocławiu sprawdzą się idealnie

dla posiadaczy domów jedno- i wielorodzinnych jak i mieszkań w blokach. Są to uniwersalne urządzenia, a ponieważ nasza firma pobiera wymiary od każdego klienta, wszystkie projekty dopasowane są indywidualnie. Powyższy rodzaj rolet ma na celu zabezpieczenie pomieszczeń przed włamaniem, dlatego z pewnością doceni to rozwiązanie każdy, dla kogo ważne jest bezpieczeństwo wszystkich domowników.

Jakie są rodzaje systemów sterowania i konstrukcji?

Do rolet zewnętrznych antywłamaniowych możliwe jest zamontowanie rygli ręcznych lub automatycznych. Rygle ręczne to zasuwy boczne montowane w dolnej listwie urządzenia. Gdy opuszcza się roletę, rygle zasuwa się ręcznie, co uniemożliwia podniesienie całej konstrukcji. Z kolei drugi system polega na automatycznym działaniu rygli po opuszczeniu rolety. Istnieją dwa sposoby sterowania urządzeniami, które znajdują się w ofercie naszej firmy – za pomocą zwijacza taśmy lub linki. Dodatkowo możemy również zaproponować rolety antywłamaniowe elektryczne, które mają możliwość obsługi za pomocą włącznika lub pilota.

Jakie są sposoby montowania?

Sposoby montowania rolet zewnętrznych zależą od konkretnego rodzaju urządzenia. To, co jest czynnością wspólną dla wszystkich modeli to pobranie odpowiednich wymiarów. Dobrze zebrane wymiary są podstawą profesjonalnego projektu, dlatego ten krok jest tak istotny dla naszej firmy. Równie ważny jest montaż rolet, który powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanych monterów. W naszej firmie otrzymujesz gwarancję wykonania tej czynności przez wysokiej klasy profesjonalistów.

Jakie są zalety naszych rolet antywłamaniowych?

Nasze rolety antywłamaniowe są praktycznym dodatkiem do każdego domu oraz mieszkania. Nie tylko podnoszą bezpieczeństwo, ale również skutecznie wspierają izolację cieplną okien. Dodatkowo są elementami, które zwiększają poziom prywatności w pomieszczeniach, dzięki czemu wpływają na poczucie komfortu domowników.

Jak dobrać rolety antywłamaniowe dla twojego domu?

Jeśli chcesz dobrać odpowiednie rolety antywłamaniowe, warto skorzystać z porad specjalistów, którzy pracują w naszej firmie. Posiadają oni ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie, która z pewnością okaże się pomocna.

Jak dbać o rolety antywłamaniowe?

Dbanie o rolety zewnętrzne antywłamaniowe nie jest skomplikowaną czynnością. Ich konstrukcja zbudowana jest w większości z aluminium, z którego z łatwością można usunąć wszelkie zanieczyszczenia.