O nas

Szeroki zakres wiedzy oraz bogate doświadczenie

Nie boimy się stwierdzenia, że na zadane pytania dotyczące produktów z naszej oferty udzielimy odpowiedzi od razu. Dzięki wieloletniej praktyce znajdujemy rozwiązania montażowe nawet w niestandardowych miejscach. Wieloletnie doświadczenia pokazały nam wady i zalety oferowanych na rynku produktów. W naszej ofercie znajdują się więc produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nie uznajemy kompromisów analizując jakość oferowanych produktów, dostarczając osłony okienne, markizy, pergole czy rolety zewnętrzne na lata.

 

 

Kto za tym stoi ?

 

Właściciel Maciej Wąsowski

W branży systemów okiennych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz okien od ponad 18 lat. Posiada nie tylko wiedzę teoretyczną na temat produktów znajdujących się w ofercie firmy ale i bogate doświadczenie techniczne, które daje klientom poczucie bezpieczeństwa podczas montażu zamówionych produktów.

 

Zwana przez Klientów „Panią Markizą”, żona właściciela Gabriela Wąsowska

Nadzoruje pracę Biura Obsługi Klienta. Duża znajomość produktów, ale nie tylko. Wiedza techniczna pozwala przeprowadzić rzeczowe spotkanie z Klientem, unikając sytuacji gdzie klient musiałby oczekiwać na odpowiedź na pytania, które są dla niego niezbędne by zdecydować się na realizację zamówienia.

W naszej ofercie posiadamy produkty znanych i renomowanych marek

Systemy Okienne – kim jesteśmy?

Systemy Okienne M. Wąsowski to wrocławska rodzinna firma z ponad 18 letnim doświadczeniem w branży technik osłonowych. W związku z tym, że pierwsze kroki w branży stawialiśmy serwisując produkty osłonowe oraz okna, wiemy jak dostarczać oraz montować pergole, markizy, rolety, okna, osłony wewnętrzne znanych i renomowanych marek od czołowych ogólnopolskich producentów, tak by służyły Naszym klientom przez długie lata. Firma Systemy Okienne M. Wąsowski to wspaniały zespół, który związany jest z firmą od wielu lat. Dbamy o relacje, które później przekładamy na zadowolenie Naszych klientów. Każda realizacja to indywidualny projekt, do którego przykładamy się z należytym zaangażowaniem. Stacjonarna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu przy ul. Bursztynowej 5, gdzie klient ma okazję zapoznać się i zobaczyć ofertę naszych produktów.

Nasz sposób na komunikację

Wstępną wycenę możemy przygotować na podstawie wymiarów wskazanych nam przez klienta. Jeżeli mieści się w graniach akceptowalności, umawiamy pomiar i doradztwo w miejscu przyszłej realizacji. Możliwe też jest spotkanie i omówienie szczegółów w Salonie Sprzedaży przy ul. Bursztynowej 5 we Wrocławiu.

Produkty sprzedajemy na określony wymiar. Nasza oferta jest szyta na miarę potrzeb naszych klientów.

Jak złożyć zamówienie w Systemach Okiennych?

1 . KROK PIERWSZY

Pierwszym krokiem jest kontakt telefoniczny bądź wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie www.systemy-okienne.pl

2 . WSTĘPNA OFERTA

W naszym Salonie Sprzedaży, po krótkiej rozmowie, która pozwoli na wstępną wycenę lub zgodnie z danymi wskazanymi w formularzu kontaktowym przygotowujemy ofertę cenową

3 . BEZPŁATNY POMIAR I WYCENA

Jeżeli Klient nie posiada wymiarów osłon, jakich potrzebuje lub potrzebuje doradztwa – umawiamy się w dogodnym dla klienta miejscu na spotkanie – w naszym Salonie Sprzedaży we Wrocławiu lub w domu klienta – takie spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące

4. WYCENA KOŃCOWA

Po pobraniu wymiarów, skonfigurowania produktu zgodnie z preferencjami Klienta, przygotowujemy wycenę, na podstawie której możemy spisać zamówienie.

5.UMOWA

Dla komfortu i bezpieczeństwa Naszych Klientów zawsze przygotowujemy umowę, która zawiera wszystkie szczegóły zamówienia oraz wartość zaliczki, którą pobieramy.

6. I GOTOWE

Produkty są gotowe w określonym w umowie terminie. Terminowość jest dla nas bardzo ważna. Umawiamy się na montaż. Po sprawdzeniu realizacji zamówienia i odbiorze technicznym następuje końcowe rozliczenie.

Co już zrobiliśmy?

Zaparzyliśmy hektolitry kawy i herbaty, spędziliśmy godziny z naszymi klientami dobierając najlepsze rozwiązania.

Zamontowaliśmy niezliczoną ilość rolet zewnętrznych, setki markiz tarasowych, postawiliśmy dziesiątki pergol. Nasze osłony wewnętrzne osłaniają ogrom mieszkań i domów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Poza tym, że najwyżej stawiamy zadowolenie klienta oraz jakość naszych produktów, bardzo lubimy to, co robimy. Nasza praca jest naszą pasją.

Zobacz nasze realizacje