Okna aluminiowe

Poznaj nasze okna aluminiowe

Okna aluminiowe oferowane przez Systemy Okienne Maciej Wąsowski to trwałe, charakteryzujące się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne – najwyższej jakości produkty. Nie ulegają one odkształceniom z biegiem lat, co jest zdecydowany atutem, szczególnie przy dużych oknach. Stolarka aluminiowa ma bardzo wysoką izolacyjność dzięki czemu dobrze chroni budynek przed stratami ciepła.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Długowieczne konstrukcje odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury sprawiają, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim zachowują najwyższe parametry.

Okna aluminiowe dedykujemy zarówno  prywatnym inwestorom, ale również do zastosowania w budynkach publicznych. Okna aluminiowe bardzo dobrze prezentują się w domach nowoczesnych, charakteryzują się dużą trwałością i wysoką estetyką.

Stolarka aluminiowa jest wyjątkowo odporna na wszelkiego rodzaju korozję i na działanie czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy promienie słoneczne. Okna aluminiowe to również duże i piękne przeszklenia. Dzięki niższej wadze materiału, w mniejszym stopniu obciążają okucia a  co za tym idzie możemy uzyskać konstrukcję bardzo bezpieczną o dużych gabarytach.