Okna Aluminiowe

Systemy Okienne 9 Okna 9 Okna Aluminiowe

Poznaj nasze okna aluminiowe

Okna aluminiowe oferowane przez Systemy Okienne Maciej Wąsowski to trwałe, charakteryzujące się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne – najwyższej jakości produkty. Nie ulegają one odkształceniom z biegiem lat, co jest zdecydowany atutem, szczególnie przy dużych oknach. Stolarka aluminiowa ma bardzo wysoką izolacyjność dzięki czemu dobrze chroni budynek przed stratami ciepła.

, Okna Aluminiowe

Długowieczne konstrukcje odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury sprawiają, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim zachowują najwyższe parametry.

Okna aluminiowe dedykujemy zarówno  prywatnym inwestorom, ale również do zastosowania w budynkach publicznych. Okna aluminiowe bardzo dobrze prezentują się w domach nowoczesnych, charakteryzują się dużą trwałością i wysoką estetyką.

Stolarka aluminiowa jest wyjątkowo odporna na wszelkiego rodzaju korozję i na działanie czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy promienie słoneczne. Okna aluminiowe to również duże i piękne przeszklenia. Dzięki niższej wadze materiału, w mniejszym stopniu obciążają okucia a  co za tym idzie możemy uzyskać konstrukcję bardzo bezpieczną o dużych gabarytach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?