Okna

Poznaj szeroką gamę produktów naszej oferty

Okna PCV

Okna z montażem to kompleksowa oferta Systemów Okiennych Maciej Wąsowski. Zajmujemy się pomiarem, dostawą, demontażem oraz montażem nowych okien. Oferujemy okna PCV, drewniane oraz aluminiowe. Na życzenie klienta wykonujemy ciepły montaż okien. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą..

Dowiedz się więcej

Okna drewniane

Nasze okna drewniane we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością ze względu na ich ekologiczny charakter. Właściwości fizyczne oraz naturalne piękno zastosowanego w produkcji surowca sprawia, że nasze okna znajdują coraz większe uznanie wśród klientów, a ich trwałość oraz niebywała funkcjonalność zapewnia komfort użytkowania przez długie lata.

Dowiedz się więcej

Okna aluminiowe

Długowieczne konstrukcje odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury sprawiają, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim zachowują najwyższe parametry. Okna aluminiowe dedykujemy zarówno prywatnym inwestorom, jak i wyposażeniom budynków publicznych. Jeśli zaś mowa o guście, to warto wiedzieć, iż okna aluminiowe bardzo dobrze prezentują się w domach nowoczesnych, charakteryzują się dużą trwałością i wysoką estetyką.

Dowiedz się więcej

Okna dachowe

Odporność wiatrowa: klasa 3 – najwyższa klasa. Wysięg do 7m,p rawie 200 kolorów konstrukcji do wyboru. Daszek – chroni zwinięte poszycie. Oświetlenie LED. Konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody Pełna automatyka. 

Dowiedz się więcej

Drzwi przesuwne

Funkcjonalne i komfortowe rozwiązania gwarantują drzwi przesuwnych dla Twojego domu. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi przesuwnych Wrocław i okolice.

Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar