Żaluzje fasadowe Wrocław

Żaluzje fasadowe w naszej ofercie

Żaluzje zewnętrzne fasadowe to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie. Idealnie sprawdzi się zarówno w domach prywatnych jak i w budynkach firmowych. Najważniejszym celem produktu jest ochrona okien przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jak nazwa wskazuje, żaluzje fasadowe montowane są na zewnątrz budynków. Nasze projekty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które będą stanowiły skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym i innymi czynnikami pogodowymi przez wiele lat. Żaluzje fasadowe (Wrocław) to modny dodatek, który ze względu na swój nowoczesny wygląd, w elegancki sposób wykończy elewację budynku. W naszej firmie każdy projekt jest traktowany indywidualnie, dlatego w pierwszej kolejności pobierane są pomiary u klienta, które są podstawą do dobrania odpowiedniego produktu.

Zobacz nasze realizacje

Czym są żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe we Wrocławiu to produkt, który został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Systemy tych urządzeń pozwalają na nieograniczone konfiguracje położenia lamel, dzięki czemu możesz kontrolować poziom nasłonecznienia pomieszczeń. Dodatkowe wyposażenie w napęd elektryczny podnosi komfort sterowania żaluzjami, ponieważ w bardzo prosty i szybki sposób możesz dopasować ułożenie kilku urządzeń jednocześnie. Produkty, które znajdują się w ofercie naszej firmy, nie tylko chronią przed niekorzystnym promieniowaniem UV, ale również skutecznie zapewniają prywatność osobom wewnątrz budynku.

Żaluzje fasadowe na wymiar we Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Firma Systemy Okienne oferuje sprzedaż i montaż żaluzji fasadowych na wymiar, obsługując klientów z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości, takich jak Bielany, Żórawina, Domasław, Domaszczyn i Kiełczów.

Nasze żaluzje fasadowe to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które skutecznie chroni przed słońcem, poprawia izolację cieplną i zwiększa prywatność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie do elewacji budynku.

Nasz doświadczony zespół zapewnia profesjonalny montaż oraz serwis, gwarantując długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej oferty i podnieść komfort oraz estetykę swojego domu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Dla kogo stworzone są nasze żaluzje fasadowe?

Żaluzje zewnętrzne fasadowe są rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w domach jedno- jak i wielorodzinnych oraz w blokach. Produkty zapewniają prywatność oraz komfort wszystkim domownikom. Żaluzje fasadowe są często wybieranym produktem w zakładach pracy. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również nowoczesne, zarówno pod względem wyglądu jak i sposobu sterowania.

Żaluzje fasadowe – rodzaje systemów sterowania i konstrukcji

Istnieją dwa sposoby sterowania żaluzjami fasadowymi: ręczne lub elektryczne. Obydwie możliwości zapewniają płynne działanie urządzeń. Sterowanie elektryczne pozwala na kontrolę kilku żaluzji jednocześnie, co jest praktycznym rozwiązaniem. Ruchome części żaluzji zewnętrznych fasadowych umożliwiają decydowanie o intensywności światła słonecznego, które wpada do pomieszczeń.

Żaluzje fasadowe Wrocław – jakie są sposoby montowania?

Montaż żaluzji fasadowych odbywa się na zewnątrz budynku, ponieważ jest to urządzenie, które umieszcza się na elewacji. W naszej firmie każdy projekt rozpoczyna się od pobrania pomiarów u klienta, co umożliwia wybranie produktu o odpowiednich wymiarach. Takie podejście gwarantuje zakup żaluzji, które będą idealnie dopasowane do Twoich okien. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, Twoje urządzenia zostaną zamontowane przez wykwalifikowanych monterów.

Gdzie sprawdzają się żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe sprawdzają się w budynkach, które posiadają dużą liczbę okien. W takiej sytuacji bardzo ważne są działania zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Taki właśnie jest główny cel żaluzji fasadowych. Jest to również rozwiązanie, które skutecznie zapewnia prywatność oraz komfort domownikom. Dodatkową zaletą zewnętrznych żaluzji fasadowych jest ich nowoczesny wygląd, który w efektowny sposób urozmaica elewacje budynku.

Oferta kolorystyczna

W ofercie naszej firmy znajdują się żaluzje fasadowe dostępne w różnych kolorach, m.in. srebrnym oraz czarnym. Jeśli chcesz dopasować produkt do indywidualnych preferencji, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy z chęcią doradzą i podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zalety naszych żaluzji fasadowych

Dostępne w ofercie naszej firmy żaluzje fasadowe we Wrocławiu, bardzo dobrze blokują promienie słoneczne (zatrzymują nawet do 80% światła), w związku z tym chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem w trakcie upalnych dni. Na trwałość i wytrzymałość konstrukcji wpływają wysokiej jakości materiały, z których zostały wyprodukowane żaluzje (aluminium oraz ocynkowana blacha). Innowacyjny mechanizm sterowania urządzeń jest rozwiązaniem prostym i praktycznym. Istotną zaletą żaluzji zewnętrznych fasadowych jest ich wysoka odporność na wiatr oraz inne warunki atmosferyczne.

Jak dbać o żaluzje fasadowe?

W związku z tym, że żaluzje fasadowe to proste i uniwersalne produkty, dbanie o nie, nie stanowi większego problemu. Materiały, z których są wykonane urządzenia, umożliwiają łatwe usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Jeśli masz wątpliwości odnośnie pielęgnacji żaluzji, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.