Moskitiery drzwiowe

Systemy Okienne 9 Moskitiery 9 Moskitiery drzwiowe

Poznaj nasze moskitiery drzwiowe

Moskitiery są doskonałym sposobem na ochronę przed uporczywymi owadami. Moskitiery drzwiowe w odróżnieniu do moskitier ramkowych są montowane do ramy okiennej na samozamykających się zawiasach. Nasze moskitiery drzwiowe na wymiar posiadają dodatkowo magnesy, które dociągają moskitierę do ramy okiennej. Moskitiery tego typu są idealnym rozwiązaniem do drzwi balkonowych.

Tego typu moskitiery wykonujemy z profili aluminiowych grubszych niż w przypadku standardowych moskitier okiennych. Możliwość zastosowania profili w takim samym kolorze jak okno Nasze moskitiery drzwiowe możemy zastosować nie tylko przy oknach balkonowych, ale i przy drzwiach wejściowych.

, Moskitiery drzwiowe
, Moskitiery drzwiowe

Podział moskitier drzwiowych

Moskitiery drzwiowe dzielą się na zawiasowe, plisowane i przesuwne. Te pierwsze otwierają się tak samo jak drzwi. Moskitiery plisowane, składają się niczym harmonijka na bok, zajmują mniej miejsca a po złożeniu są niemal niewidoczne i chronione przez kasetę przed warunkami atmosferycznymi. Moskitiery przesuwne można zastosować do dużych okien, najlepiej sprawdzą się przy drzwiach przesuwnych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?