Markizy

Systemy Okienne 9 Markizy

Markizy tarasowe

Poznaj szczegóły oferty

Markizy balkonowe

Poznaj szczegóły oferty

Markizy Wrocław

Czym są markizy?

Markizy są bardzo praktycznym i komfortowym rozwiązaniem zarówno na taras, jak i na balkon. Jest to konstrukcja chroniąca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (zapewnia cień podczas bardzo upalnych dni oraz skutecznie ochroni przed deszczem), dzięki czemu w pełni bezpiecznie można korzystać z czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Istnieje wiele rodzajów markiz, dlatego każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i swoich domowników.

Jakie istnieją rodzaje i typy markiz?

Dwoma podstawowymi rodzajami markiz są markizy balkonowe oraz markizy tarasowe. Są to markizy zewnętrzne, które skutecznie chronią przed nadmiernym i szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Markizy balkonowe charakteryzują się mniejszą powierzchnią, dlatego idealnie sprawdzą się, jak sama nazwa wskazuje, w takich miejscach jak balkony, ale również okna, loggie i małe tarasy. Z kolei zasięg markiz tarasowych dochodzi nawet do 3,5 metra, dlatego rekomendowane są do osłaniania tarasów oraz ogródków letnich. Ich dodatkowymi atutami są składane przegubowo ramiona, regulowany kąt nachylenia oraz podszycie z impregnowanego materiału. Markizy tarasowe mogą być wyposażone we wsporniki boczne. Jest to przydatne zwłaszcza jeśli będą montowane na większych wysokościach, ponieważ uchroni je to przed zerwaniem w czasie silnego wiatru. W naszej ofercie znajdują się również markizy automatyczne.

Dla kogo są stworzone nasze markizy Wrocław?

Markizy w naszej ofercie są skierowane do każdego, kto pragnie zapewnić sobie i swoim domownikom prywatność oraz bezpieczeństwo. Zamontowanie takiej instalacji będzie wytchnieniem dla wszystkich, którzy mieszkają w gęstej zabudowie. W ofercie naszych produktów znajdzie się rozwiązanie zarówno dla posiadaczy różnego rodzaju domów jedno- i wielorodzinnych oraz mieszkańców bloku. Markizy we Wrocławiu to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich.

Jakie są sposoby montowania markiz?

Montowanie markiz to odpowiedzialne zajęcie, ponieważ to, w jaki sposób i na jakim poziomie zostanie to przeprowadzone, ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo domowników. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, uzyskasz gwarancję, że montażem Twoich projektów zajmą się wykwalifikowani monterzy. Nasze przedsiębiorstwo każdą konstrukcję traktuje indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że markiza będzie dopasowana do Twojego tarasu lub balkonu oraz będzie współgrać z otoczeniem i elewacją budynku.

Jakie są zalety naszych markiz?

Nasze markizy zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dlatego dzięki nim można w bezpieczny sposób spędzać czas na świeżym powietrzu podczas słonecznych dni. Produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy świetnie sprawdzą się również przy gęstej zabudowie, zapewniając prywatność i komfort na Twoim tarasie lub balkonie. Dodatkowym atutem markiz jest ich wpływ na obniżenie temperatury w pomieszczeniach, które znajdują się bezpośrednio przy konstrukcji.

Jak dobrać markizę do twojego ogrodu?

Wybór odpowiedniej konstrukcji nie jest łatwy, ponieważ musi ona współgrać z elewacją oraz stylem budynku. W naszej firmie możesz liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników, którzy z chęcią doradzą najlepszy projekt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. W ofercie znajdziesz markizy dopasowane zarówno do mniejszych powierzchni, jakimi są balkony, jak i większych metraży, czyli przykładowo tarasów.

Poznaj nasze markizy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych nowoczesnych oraz bezpiecznych produktów. Każdy projekt markizy jest dobierany indywidualnie, tak aby spełnić potrzeby klienta. Ciesz się z czasu spędzonego na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych dzięki markizom we Wrocławiu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?