Rolety materiałowe Wrocław

Rolety materiałowe w naszej ofercie

Rolety materiałowe to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkania oraz domu. Zapewniają prywatność i komfort wszystkim domownikom w prywatnej przestrzeni. Doskonale zaciemniają pomieszczenia, dzięki czemu w mieszkaniu panuje odpowiednia temperatura. Rolety materiałowe świetnie sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i w różnych budynkach firmowych.

Zobacz nasze realizacje

Poznaj szeroką gamę produktów naszej oferty

Rolety w kasecie Wrocław

Rolety materiałowe w kasecie to jeden z najbardziej praktycznych i najchętniej wybieranych systemów stosowanych do zaciemnienia pomieszczeń. Mechanizm tego typu rolet materiałowych polega na zwijaniu i rozwijaniu materiału znajdującego się w specjalnej kasecie.

Dowiedz się więcej

Plisy Wrocław

Plisy na okna to ciekawa alternatywa dla standardowych rolet. Osłony te są często wybierane, ze względu na ich wysoką funkcjonalność oraz oryginalny wygląd. To praktyczne rozwiązanie osłon wewnętrznych zarówno dla Twojego biura jak i domu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Dowiedz się więcej

Rolety dachowe Wrocław

Rolety dachowe dostępne w ofercie Systemów Okiennych to idealne rozwiązanie na pojawiące się coraz częściej charakterystyczne skosy dachowe w budynkach mieszkalnych. Okna połaciowe powodują nagrzewanie się pomieszczenia, dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich rolet do okien dachowych. Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej

Rolety dzień noc Wrocław

Rolety dzień noc to jedna z nowocześniejszych rozwiązań w zakresie osłon okiennych. Idealnie dopełniają wnętrze, ale są też bardzo funkcjonalne. Zobacz naszą ofertę rolet dzień noc i wybierz odpowiednie osłony okienne dla siebie!

Dowiedz się więcej

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie to jedne z najpiękniejszych osłon okiennych, zdecydowanie podkreślają charakter wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę tkanin – sprawdź naszą ofertę!

Dowiedz się więcej

Rolety wolnowiszące Wrocław

Rolety wolnowiszące są prostym i skutecznym rozwiązaniem w zaciemnianiu okien. Oferujemy wysokiej jakości rolety wolnowiszące na wymiar. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Nasza oferta rolet materiałowych

W ofercie Systemów Okiennych masz do wyboru wiele różnych rodzajów rolet materiałowych. W naszym sklepie dostępne są rolety w kasecierolety dzień nocrolety wolnowisząceplisyrolety rzymskie i rolety do okien dachowych. Wszystkie produkty są tworzone pod wymiary pobrane u klienta, dlatego możesz mieć pewność, że rolety będą idealnie dopasowane do Twoich okien.

Rolety materiałowe we Wrocławiu

Rolety materiałowe Wrocław to szeroki wachlarz asortymentu do wyboru. Obecnie oferta rolet materiałowych jest bardzo bogata, dzięki czemu klienci potrzebujących osłon okiennych spełniających oczekiwania zarówno ich jak i domowników są w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie zarówno biorąc pod uwagę kwestie praktyczne jak i estetyczne danych osłon okiennych. Warto zacząć od tego na jakie osłony dzielą się rolety materiałowe Wrocław? Pierwsze i najbardziej popularne, ponieważ są najdłużej dostępnymi roletami materiałowymi są rolety materiałowe pełne, które możemy zamówić zarówno w kasecie z prowadnicami, w kasecie wolnowiszące oraz na tak zwanym odkrytym wałku rolety materiałowe wolnowiszące, które nie są wyposażone w kasetę aluminiową w której schowana jest kaseta. Kolejnym rodzajem rolety materiałowej Wrocław jest chyba wszystkim znana roleta dzień – noc. Często widywane w oknach, kiedy spacerujemy naprzemienne pasy które układają się według schematu tkanina pełna – tkanina przezierna tak zwana firanowa. Jednak to nie jedyna funkcjonalność rolet dzień noc. Z tych osłon okiennych możemy zrobić rolety pełne, kiedy dzień jest bardziej słoneczny lub kiedy przychodzi noc. Rolety materiałowe Wrocław to również plisy materiałowe, czyli coraz bardziej popularne i coraz chętniej wybierane rolety materiałowe harmonijki. Plisy materiałowe Wrocław mają szeroką gamę systemów sterowań do wyboru. Standardowo pracują w systemie „góra dół” jednak w związku z tym, że wykonywane są pod indywidualne zamówienie możemy wybierać spośród kilkunastu sposobów sterowań oraz rozwiązań. Jeżeli klient nie może zdecydować się czy wybrać tkaninę przezierną, chroniącą jedynie przed refleksami słonecznymi czy może tkaninę całkowicie zaciemniającą ze srebrną powłoką odbijającą światło – w przypadku plis materiałowych Wrocław nie musi wybierać, w tej sytuacji może zamówić plisy duo, które składają się z dwóch tkanin i używać możemy każdej z nich w zależności od naszego zapotrzebowania. Rolety materiałowe Wrocław to bardzo bogata oferta osłon okiennych dostępna w salonie sprzedaży Systemy Okienne Maciej Wąsowski.

Rolety materiałowe – czyli jakie?

Rolety Wrocław dzielą się nie tylko ze względu na budowę, ale również ze względu na tkaniny jakie do nich wybierzemy. Bardzo popularne są rolety zaciemniające. Sprawdzą się przede wszystkim w domach i mieszkaniach z ekspozycją południową, gdzie nasłonecznienie występuje praktycznie przez cały dzień. Tkanina, która jest zastosowana do produkcji rolet zaciemniających (zarówno dla rolet dzień- noc, rolet klasycznych oraz plisowanych) wykonana jest z grubej podgumowanej tkaniny, której tylna warstwa może być dodatkowo pokryta warstwą srebrnej powłoki, ale też występują z tyłem w kolorze roletki o co równie często proszą nas klienci, ze względu na to że przy mieszkaniach
znajdujących się na piętrze znajdującym się w zasięgu wzroku, zależy im aby roletki prezentowały się równie dobrze również od zewnętrz.

Rolety materiałowe na wymiar przygotowujemy zgodnie z wytycznymi jakie podaje nam klient. Wybór osłon okiennych zależy nie tylko od wystroju ale również od funkcjonalności danego pomieszczenia. Jeżeli okna znajdują się w oddzielnych pokojach mamy ten komfort, że do każdego z nich w zależności od oczekiwań bez żadnych przeciwskazań możemy zastosować inne rodzaje, ponieważ te rolety okienne w żaden sposób nie będą wizualnie ze sobą kolidowały. Jeżeli w dalszym ciągu masz problem z wybraniem najlepszym rolet materiałowych, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje rolety materiałowe na wymiar.

Poznaj nasze rolety materiałowe

W ofercie Systemów Okiennych M. Wąsowski znajdują się wszystkie dostępne na rynku rolety okienne. W związku z tym, że przygotowywane są pod indywidualne zamówienie rolety okienne Wrocław pasują idealnie do okien naszych klientów. Biorąc pod uwagę popularność poszczególnych rolet na pierwszym miejscu warto wymienić rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami. Te rolety dzielą się ze względu na kasetę jaka jest do nich zastosowana, oraz rodzaj prowadnic. Dlaczego występują różne kasety do rolet materiałowych ? Ponieważ w zależności od wysokości okna kasetka musi mieć różne rozmiary. To właśnie na podstawie ilości materiału jaki musi w pełni zwinąć się w aluminiowej obudowie ustalamy rodzaj rolety. Prowadnice aluminiowe dzielą się na płaskie i przestrzenne. Po profesjonalnym pomiarze dobieramy prowadnice najlepiej pasujące do okna klienta, tak by nie zaburzyć funkcjonalności rolet ale również by montaż był możliwy. W naszej ofercie znajdują się rolety materiałowe wolnowiszące, rolety materiałowe zaciemniające, rolety dzień – noc, rolety plisowane, rolety rzymskie.

Jakie są zalety rolet materiałowych?

Rolety okienne to bardzo praktyczne rozwiązanie do przesłonięcia naszych okien, zarówno kiedy chcemy ochronić się od spojrzeń z zewnętrz jak i kiedy słońce jest dla nas uciążliwe wewnątrz. Rolety materiałowe posiadają wiele grup cenowych, w zależności od rodzaju jest ich około 7. Dzięki temu, biorąc pod uwagę możliwości finansowe klientów możemy dopasować najlepsze rozwiązanie. W każdej grupie cenowej znajduje się kilka kolorów tkanin, dzięki czemu rolety materiałowe na wymiar są rozwiązaniem znajdującym się w zasięgu większości klientów. Poza ilością dostępnych rozwiązań rolety materiałowe to same korzyści. Przede wszystkim są bardzo proste w obsłudze. Drugim w kolejności ich największym plusem jest to, że łatwo można je odświeżyć, kiedy dla przykładu znudzi nam się wybrana tkanina, możemy dokupić nową lub kiedy ma miejsce sytuacja, że przemalowaliśmy kolor ścian i obecne roletki nie pasują. Warto wspomnieć również o walorach antyalergicznych, dostępne tkaniny antystatyczne sprawiają, że kurz mniej przylega do rolet jak na przykład w przypadku zwykłych firan.

Rolety materiałowe, czyli alternatywa dla zasłon

Swego czasu nie wyobrażaliśmy sobie domu bez firan i zasłon. Kiedy pojawiły się pierwsze rolety, często były dodatkiem a w oknach i tak widać było firany oraz zasłony. Z czasem zaczęło się to zmieniać. Okna przestały wydawać nam się puste kiedy nie było w nich firanek, zauważyliśmy plusy jakie niosą ze sobą rolety. Najważniejsze było to, że nie trzeba było odsłaniać firan by na przykład uchylić okno. Kiedy już okno zostało uchylone, przeciąg nie wciągał firany w narożnik, ponieważ rolety stabilnie trzymają się okna nawet podczas jego uchyłu – przy zastosowaniu rolet w kasecie z prowadnicami lub rolet plisowanych z prowadzeniem żyłkowym, które występuje w standardzie. Gdy klienci dostali do wyboru tkaniny w pełni zaciemniające, rolety zaciemniające zaczęły zastępować cięższe w utrzymaniu zasłony. Dodatkowo warto wspomnieć o walorze ekonomicznym. W związku z tym, że rolety montujemy w szybie a nie jak często zasłony od sufitu do podłoża, zużywamy mniej materiału, przez co często rolety zaciemniające okazywały się tańszym rozwiązaniem niż zakup zasłon.

Okno dobrze ubrane w rolety materiałowe świetnie chroni przed promieniami słonecznymi

W ofercie Systemów Okiennych masz do wyboru wiele różnych rodzajów rolet materiałowych. W
naszym sklepie dostępne są rolety w kasecie, rolety dzień noc, rolety wolnowiszące, plisy, rolety rzymskie i rolety do okien dachowych. Wszystkie produkty są tworzone pod wymiary pobrane u klienta, dlatego możesz mieć pewność, że rolety będą idealnie dopasowane do Twoich okien. Zastosowanie odpowiedniej tkaniny (każda z tkanin posiada oznaczenie, które pomaga nam dobrać idealne rolety materiałowe na wymiar ). Rolety posiadają różną przepuszczalność, wiele z nich nadaje się do czyszczenia na mokro a nawet prania ręcznego. Rolety materiałowe przygotowane na wymiar idealnie wpasują się w okno, dzięki czemu ochronią nas przed promieniami słonecznymi. Prowadnice, w których pracuje tkanina niwelują prześwity boczne, dlatego jeżeli zależy nam na pełnej ochronie przed słońcem warto zrezygnować z rolet wolnowiszących na rzecz tych w kasecie z prowadnicami.

Rolety materiałowe na wymiar – idealne do okien kwadratowych czy prostokątnych o różnych wymiarach

Rolety materiałowe dostępne w naszej ofercie są przygotowywane zawsze pod indywidualne zamówienie. Pracownik przyjeżdża do domu klienta pobrać dokładny wymiar na podstawie którego przygotowywane są rolety materiałowe na wymiar. Dzięki czemu nie ma znaczenia rozmiar okna, jeżeli nie przekracza dostępnych szerokości tkanin, jesteśmy w stanie przesłonić praktycznie każde okno. Zdarza się, że okna są niestandardowe, na przykład okna półokrągłe, trójkątne. Dla nich również posiadamy odpowiednie rozwiązanie. W przypadku takich okien oferujemy plisy materiałowe wykonane pod specjalne zamówienie. Zamówienie osłon okiennych pod indywidualny wymiar naszego okna daje nam komfort późniejszego użytkowania. Odpowiednio wymierzone i zamontowane osłony okienne bardzo dobrze pracują w oknie, nie zacinają się, nie prześwitują.

Nasze rolety materiałowe oferujemy również w następujących miejscowościach: Trzebnica, Siechnice, Smolec, Radwanice, Oława, Kiełczów Systemy Okienne Maciej Wąsowski oferują rolety materiałowe nie tylko na terenie Wrocławia ale też okolic.

Dostępne w naszej ofercie produkty bez problemu zamówisz do miejscowości, które znajdują się w okolicy Wrocławia. Jeśli szukasz rolet materiałowych w Trzebnicy, Siechnicach, Smolcu, Radwanicach, Oławie lub Kiełczowie, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Jeżeli Twojej miejscowości nie ma w wymieniowych powyżej nie martw się. Ciągle poszerzamy zakres oraz zasięg dla świadczonych przez nas usług i produkcję rolet materiałowych na wymiar, dlatego skontaktuj się z nami by sprawdzić, czy obsługujemy miejscowość w której mieszkasz.