Carporty Wrocław

Solidny i nowoczesny Carport w ofercie Systemów Okiennych, który powstaje z konstrukcji pergoli lamelowej i dachu z blachy trapezowej w atrakcyjnej cenie ! Poznaj plusy naszego zadaszenia dla Twojego samochodu, który możemy wyposażyć w oświetlenie led, przesłony boczne a w standardzie w zintegrowane odprowadzenie wody deszczowej.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Wyceń swój Carport

Wiaty Garażowe – Carporty – Wrocław

Carporty aluminiowe czyli nowoczesne wiaty garażowe cieszą się coraz większą popularnością. Jest to system całoroczny. Wiata samochodowa zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi dzięki poziomemu zadaszeniu. Zadaszenie wykonane z trapezowej blachy T60 i podstawy z konstrukcji pergoli lamelowej to ponadczasowe rozwiązanie służące jako zadaszenie dla aut przy domu.

Na atrakcyjną cenę Carportu wpływa możliwość dostosowania wymiaru arkusza blachy trapezowej do projektu, co minimalizuje wielkość odpadu. Bardzo ważnym elementem w wykonaniu naszych Carportów jest pokrycie dolnej części blachy powłoką antykondensacyjną. Powłoka antykondensacyjna zapobiega skraplaniu się wody, dzięki czemu oferowany przez nas produkt to carporty aluminiowe wysokiej jakości. Nasze usługi dla produktów Carporty Wrocław realizujemy w strefie do 200 km od Wrocławia.

Carporty – wiaty samochodowe w naszej ofercie

Nowoczesny Carport znajdujący się w naszej ofercie występuje aż w 7 kolorach podstawowych oraz oferujemy możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor z palety Ral. Wiata garażowa drewnopodobna to dla nas żaden problem. Lakierowanie drewnopodobne Carportu sprawia, że wiata samochodowa przy domu będzie pasowała do drewnianych okien czy drewnopodobnych rolet zewnętrznych.

Dostępny w naszej ofercie Carport po połączeniu ze sobą dwóch modułów to zadaszony garaż dwustanowiskowy wolnostojący lub przyścienny. Wiata samochodowa metalowa wpasuje się w otoczenie naszego domu zwłaszcza, gdy taras również zadaszony jest na przykład pergolą tarasową lamelową. Pergola tarasowa aluminiowa wykonana jest podobnie jak wiata samochodowa metalowa, dzięki czemu wszystko wygląda spójnie i nowocześnie.

Producent carportów oferuje idealne rozwiązanie na stworzenie dodatkowego miejsca parkingowego przed domem. W tej sytuacji garaż który często jest jednak pomieszczeniem gospodarczym może nim pozostać a auto zmieści się pod wiatą.

Zobacz carport na zdjęciach z realizacji poniżej, by przekonać się, że nasze zadaszenie samochodowe to produkt najwyższej jakości.

Zobacz nasze realizacje

Czym jest carport?

Pergola Carport – ponieważ tak można nazwać tą wiatę samochodową, ze względu na wykonanie. Do produkcji Carportów używamy elementów konstrukcyjnych jednakowych, jak te z których składa się pergola lamelowa tarasowa. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna. Zadaszenie wykonane jest z blachy trapezowej T60, która dedykowana jest dla budownictwa przemysłowego, co świadczy o jej wytrzymałości.

Carport możemy wykonać w różnych rozmiarach. Nowoczesna wiata samochodowa może mieć na zadaszeniu panele fotowoltaiczne, rozwiązanie to jest szczególnie rozsądne, kiedy Carport wiata garażowa znajdować się ma w nasłonecznionym miejscu.  Carport montujemy najczęściej za bramą garażową.

Decydując się na zamontowanie dodatkowych osłon bocznych jak na przykład rolety zewnętrzne aluminiowe carport może stać się pomieszczeniem gospodarczym. Sprawdź wiaty fotowoltaiczne, którymi może się stać również nasz Carport.

Indywidualne rozwiązania – Wiaty garażowe pod wymiar

Carport to zabudowa wolnostojąca lub wersja przyścienna wykonana z najwyższej jakości materiałów. Warto wiaty wyposażyć na przykład w oświetlenie led lub przesłony boczne. Największym plusem wiat jest stałe zadaszenie na którym możemy zamontować panele słoneczne. Wiaty fotowoltaiczne zapewniają źródło energii odnawialnej, dzięki czemu stanowią praktyczne rozwiązanie, kiedy nie mieliśmy możliwości montażu paneli solarnych na dachu lub działce.

Solidność konstrukcji wiaty zapewnia bezpieczeństwo dla trzymanych pod nią pojazdów nawet gdy dodatkowo zamontujemy panele. Należy jednak zlecić taki montaż profesjonalnej firmie. Carport fotowoltaiczny robi wielkie wrażenie. Wiaty garażowe drewniane w przeciwieństwie do tych wykonanych z profili aluminiowych wymagają konserwacji i impregnacji. Jeżeli nie lubimy tego robić rozwiązaniem będzie wiata garażowa stalowa.

Carport aluminiowy za aluminiową bramą garażową prezentuje się nowocześnie i robi pozytywne wrażenie. Koszt wiaty garażowej jest kosztem niższym od garażu murowanego a często taka wiata garażowa bez pozwolenia jest jedynym rozwiązaniem dopuszczalnym na naszej działce. Zobacz carport w naszej ofercie, dopasuj dodatki i ciesz się nowoczesnym zadaszeniem tarasu.

Wykonane z drewna carporty to alternatywa dla aluminiowych, jednak znacząco różnią się od siebie. Producentem nowoczesnych wiat najczęściej nazywani są producenci wiat aluminiowych ze względu na nowoczesne zadaszenie i brak konieczności impregnacji konstrukcji, możliwość zastosowania automatycznych rolet bocznych, oświetlenia zintegrowanego z konstrukcją jak i wbudowanych odprowadzeń wody deszczowej o których wspomnieliśmy już wcześniej.

Carport z płaskim dachem idealnie pasuje gdy mamy na przykład jedno i dwuspadowe dachy w domu, ponieważ dach carportu również jest płaski.

Nowoczesne carporty z autoryzowanym montażem w cenie

Sposób wykonania wiat garażowych znajdujących się w naszej ofercie przekonuje do skorzystania z autoryzowanego montażu, który oferujemy. Waga konstrukcji, ukryte zintegrowane systemy odprowadzające wodę, dostarczenie dachu w jednym elemencie sprawia, że producent i wykonawca zaleci montaż carportu wyspecjalizowanej ekipie.

Producent wiat garażowych dla utrzymania gwarancji wymaga prawidłowego montażu by nie uszkodzić konstrukcji wiaty garażowej. Wiaty stalowe charakteryzują się wyższą wagą od wiat drewnianych. Garaż często staje się pomieszczeniem gospodarczym, przechowujemy w nim wszystko poza autem. Wiaty samochodowe dwustanowiskowe z profesjonalnym montażem są idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji.

Dlaczego warto zamówić carport u Systemów Okiennych?

Polski producent wiat samochodowych, który wykonuje Carporty dostępne w ofercie Systemów Okiennych specjalizuje się wyłącznie w produkcji nowoczesnych zadaszeń samochodowych oraz topowych zadaszeń tarasowych.

Dzięki temu nasza wiata na auto jest najwyższej jakości, jej praktyczne rozwiązanie pozwala nam uniknąć chociażby montowania rynien na konstrukcji wiaty garażowej, ze względu na fakt że wszystkie systemy są zintegrowane i ukryte w konstrukcji. Wiata drewniana jednospadowa nie posiada możliwości ukrycia rynien. Oferujemy wiaty jednostanowiskowe i wielostanowiskowe wiaty samochodowe, dzięki połączeniu kilku modułów. Maksymalny wymiar jednej konstrukcji z 4 słupami to 400 cm x 595 cm.

Nowoczesne carporty mogą wyglądać jak wiaty garażowe drewniane dzięki możliwości polakierowania ich na styl drewnopodobny. Dodatkowo oferujemy wiaty garażowe, których podstawą jest konstrukcja od powszechnie znanej pergoli lamelowej. Jest to niezwykły atut, gdyż pergola lamelowa dopracowana jest pod każdym szczegółem.

Carporty firmy Systemy Okienne to nowoczesne wiaty garażowe. Nasza firma produkuje wiaty garażowe na wymiar. Pożądanym produktem jest wiata podwójna. Jak wcześniej wspomnieliśmy, możemy zbudować wiatę z kilku modułów, otrzymując duże rozmiary.

Potrzebujesz wiaty?

Wiaty zadaszenia to nasza specjalność ! Specjalizujemy się zarówno z zadaszeniach tarasów, nowoczesnych pergolach tarasowych jak i wiatach

Skontaktuj się z nami!

Czy mogę zamówić carport bez montażu?

Mając na względzie wysoką jakość wykonania zaleca się by wiaty aluminiowe montowane były przez wyspecjalizowany zespół montażowy. Ze względu na zintegrowany system odprowadzenia wody, konstrukcja zawiera sporo elementów.

System Carport to wiata garażowa stalowa, która sporo waży i do jej montażu potrzebne są 3 osoby lub specjalne podnośniki. Dach dostarczany jest w jednym elemencie. Jeżeli natomiast klient posiada zdolności techniczne i odpowiednie narzędzia potrzebne do montażu Carportu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt do samodzielnego montażu.

Prawidłowo zamontowana wiata aluminiowa chroni auta a ze względu na warunki atmosferyczne jak silne wiatry, opady należy mieć na uwadze, że prawidłowy montaż to bezpieczeństwo użytkowania.

Carporty drewniane czy metalowe?

Wykonane z drewna carporty należy odświeżać za pomocą impregnacji. W tym systemie nie zastosujemy schowanych w konstrukcji rynien czy zintegrowanego oświetlenia ledowego. Jeżeli szukasz nowoczesnego, trwałego carportu to zdecydowanie polecamy te wykonane z aluminium. Blacha trapezowa jest wytrzymałym zadaszeniem wiaty. Nie przecieka, nie porasta mchem i jest odporna na warunki atmosferyczne.

Czy wiatę garażową trzeba zgłaszać?

Wiata na auto nie wymaga pozwolenia na budowę. Wiata garażowa bez pozwolenia zależna jest od warunków zabudowy ustalonych dla działki na której znajduje się nasz dom i ilości zabudów znajdujących się na działce poza planowaną wiatą garażową.

Ile trwa montaż carportu?

Montaż carportu w zależności od rozmiaru to około 1-2 dni robocze. Gdy Carport ma się stać dodatkowo pomieszczeniem gospodarczym poprzez montaż dodatkowych ścianek, czas montażu może się wydłużyć o kolejne 2 dni.

Ile kosztuje wiata garażowa (carport)?

Ceny wiat samochodowych różnią się od siebie. Dlaczego ? Na rynku dostępne są różne rodzaje wiat garażowych, do produkcji których używane są różne materiały. Cena wiaty garażowej jest przede wszystkim zależna od tego.

Drewniane carporty będą tańszym rozwiązaniem niż carporty stalowe. Jeżeli producent produkuje wiaty garażowe aluminiowe, ponosi wyższe koszta wykonania wiaty zadaszenia w przeciwieństwie do produktu drewnianego. System Carport jest rozwiązaniem całorocznym, warto przemyśleć z czego chcielibyśmy aby był wykonany. Czy będziemy mieć czas na jego renowację, czy wolimy styl bardziej nowoczesny. Oferujemy wiaty garażowe czyli carporty stalowe w niższej cenie niż pergole lamelowe, pergole aluminiowe.