Plisy Wrocław

Poznaj nasze plisy okienne

Plisy na okna to ciekawa alternatywa dla standardowych rolet. Osłony te są często wybierane, ze względu na ich wysoką funkcjonalność oraz oryginalny wygląd, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Podstawowym celem żaluzji plisowanych jest ochrona przeciwsłoneczna oraz zapewnienie poczucia prywatności. Z tych powodów osłony okienne sprawdzą się zarówno dla mieszkańców domów jedno- jak i wielorodzinnych oraz bloków. Dużą zaletą żaluzji plisowanych jest szeroki wybór kolorów oraz faktur produktu. W ofercie naszej firmy z pewnością każdy znajdzie plisy materiałowe, które świetnie dopełnią wnętrze jego mieszkania. Żaluzje plisowane wyróżniają się ciekawym mechanizmem „góra-dół”, który zwiększa możliwości regulowania ilości przenikających do mieszkania promieni słonecznych.

Sprawdź ofertę naszych plis okiennych we Wrocławiu

Plisy to ciekawy rodzaj osłon okiennych, które wyróżniają się ze względu na ich mechanizm „góra-dół”, który zwiększa możliwości regulowania ilości przenikających do mieszkania promieni słonecznych. Ten typ produktu świetnie sprawdzi się w mieszkaniach w bloku oraz w domkach jedno- i wielorodzinnych. Plisy okienne zapewniają komfort i prywatność wszystkim domownikom oraz skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Plisy okienne na wymiar we Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Firma Systemy Okienne oferuje sprzedaż i montaż plis okiennych na wymiar, obsługując klientów z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości, takich jak Bielany, Żórawina, Domasław, Domaszczyn i Kiełczów.

Plisy okienne to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które pozwala na precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia dzięki mechanizmowi „góra-dół”. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, idealnie dopasowują się do wystroju wnętrza.

Nasz doświadczony zespół zapewnia fachowy montaż oraz serwis, gwarantując długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej oferty i podnieść komfort oraz estetykę swojego domu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Plisy okienne Wrocław

  • Kolory profilu 005: biały, biały mat, brąz, brąz mat, antracyt mat.
  • Kolory profilu dekor 005 (dopłata): anoda, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester, sosna, oliwka, stare złoto, mahoń.
  • Kolor profilu 003: biały, brąz, antracyt.
  • Kolor profilu dekor 003 (dopłata): anoda, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester, sosna, mahoń.
  • Kolor profilu 002 (dopłaty): biały, brąz, antracyt.
  • Kolor profilu 002 dekor (dopłata): anoda, złoty dąb, orzech.
  • Prowadnice plis do modelu DB22 dostępne są w kolorze: biały, brąz, antracyt, anoda, dąb bagienny, orzech, sosna, złoty dąb.
  • profile AB11 i AB22 w standardzie, pozostałe za dopłatą

Czym są plisy na okna?

Plisy we Wrocławiu to modne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego domu i mieszkania. Produkty w ofercie naszej firmy wykonane są z wytrzymałego materiału, który ze względu na szeroki wybór barw oraz faktur doskonale dopełnia wystrój wnętrza. Żaluzje plisowane składają się w charakterystyczną harmonijkę. Plisy okienne na wymiar to rozwiązanie, które skutecznie ochroni domowników przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zapewni im prywatność. Dostępne w naszej ofercie żaluzje plisowane są wykonane z różnych rodzajów materiałów, dlatego nadają się do wszystkich pomieszczeń.

Plisy Wrocław – jakie są typy i rodzaje?

Żaluzje plisowane są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych oraz różnych wykończeniach i fakturach. Przy tak szerokim wyborze produktów z pewnością każdy znajdzie coś, co będzie idealnie pasować do jego wnętrza. Mimo że materiał plis wygląda na delikatny, jest on bardzo wytrzymały i nadaje się do różnych pomieszczeń. W kuchni najlepiej sprawdzi się tkanina trudnopalna, z kolei do sypialni polecamy materiał, który odbija promienie słoneczne.

Dla kogo są stworzone nasze plisy?

Plisy na okna świetnie sprawdzą dla osób, które pragną zapewnić komfort oraz prywatność sobie i innym domownikom. Żaluzje plisowane nadają się zarówno dla domów jedno- jak i wielorodzinnych oraz mieszkań w blokach w gęstej zabudowie. Kolejnym ważnym aspektem produktów, które są dostępne w naszej ofercie, jest ochrona przeciwsłoneczna, na którą szczególnie należy zwracać uwagę podczas lata. Częstym dylematem klientów jest wybór plis lub rolet rzymskich pełniących podobne funkcje.

Plisy Wrocław – systemy sterowania i konstrukcji

Żaluzje plisowane to urządzenia, których sterowanie odbywa się ręcznie. Plisami porusza się według systemu „góra-dół”, który zwiększa możliwości regulacji światła przedostającego się do wnętrza pomieszczenia. Sterowanie tymi produktami jest płynne oraz bezproblemowe. Konstrukcja żaluzji plisowanych jest nieskomplikowana i wysoce estetyczna, dzięki możliwości wybrania konkretnego koloru oraz faktury.

Jakie są sposoby montowania plis okiennych?

Charakterystyczny materiał plis, który składa się w harmonijkę, należy zamontować w odpowiedni sposób, aby mechanizm działał prawidłowo. W naszej firmie każdy projekt żaluzji plisowanych rozpoczyna się od pobrania wymiarów u klienta, ponieważ pozwala to na wybranie produktu, który będzie w pełni dopasowany do okien. Jest to kluczowa czynność, która również wpływa na prawidłowy montaż plis. Konkretny sposób instalacji produktu jest zależny nie tylko od preferencji klienta, ale również od wymiarów planowanej osłony oraz miejsca, w którym będzie się znajdować. Nasi doświadczeni pracownicy dopasują odpowiednie żaluzje plisowane i zadbają o to, aby montaż odbył się sprawnie i bezproblemowo.

Jakie są zalety naszych plis?

Plisy we Wrocławiu to urządzenia uniwersalne oraz funkcjonalne. Żaluzje plisowane skutecznie zatrzymują promienie słoneczne i chronią domowników przed ich niekorzystnym wpływem. Kolejny aspekt osłon na okna to zapewnienie prywatności i komfortu we wnętrzu pomieszczeń. To rozwiązanie z pewnością docenią osoby, których dom lub mieszkanie znajduje się w gęstej zabudowie. Ważną zaletą jest możliwość wyboru konkretnego koloru i faktury plis, ponieważ w ten sposób można dopasować produkt do wystroju wnętrza.

Jak dobrać plisy okienne do twojego wnętrza?

W naszej firmie dostępne są plisy na okna w różnych kolorach oraz w wielu wykończeniach. Dzięki takiej możliwości dobierzesz produkt, który w pełni wpasuje się w estetykę wnętrza Twojego mieszkania. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nasi doświadczeni pracownicy z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie.

Plisy okienne Wrocław – jak o nie dbać?

Dbanie o plisy materiałowe nie jest dużym problemem. Zarówno jak i standardowe żaluzje, te osłony na okna również gromadzą kurz, dlatego zalecane jest ich regularne czyszczenie. Niektóre rodzaje plis można wyprać ręcznie z użyciem delikatnych detergentów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej dbać o produkty, warto zapytać się o te kwestie naszych pracowników, którzy dysponują fachową wiedzą.