Rolety dachowe Wrocław

Rolety do okien dachowych

Skosy pojawiają się w domach, mieszkaniach, zabudowach szeregowych coraz częściej, a więc i okna dachowe. Okna połaciowe powodują nagrzewanie się pomieszczenia, dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich rolet do okien dachowych. Te wewnętrzne nie tylko zapewnią ochronę przeciwsłoneczną, ale też będą dekorowały wnętrze. Natomiast zewnętrzne dodatkowo będą chronić nasze okna przed czynnikami atmosferycznymi. Możemy zdecydować się na standardowe rolety na okna połaciowe, jednak możemy zastosować też plisy. Rolety Dachowe doskonale sprawdzają się jako system rozpraszający światło i stanowią dobre uzupełnienie dekoracji wnętrza. Wysoką estetykę wykonania podkreślają m.in. eleganckie aluminiowe maskownice, których kolorystykę można dobrać do indywidualnych preferencji klienta. W przypadku sypialni dobrym wyborem będą tkaniny podgumowane.

Sprawdź ofertę naszych rolet dachowych

Rolety dachowe dostępne w ofercie Systemów Okiennych to idealne rozwiązanie na pojawiące się coraz częściej charakterystyczne skosy w budynkach mieszkalnych. Okna połaciowe mogą przyczyniać się do podwyższenia temperatury we wnętrzu pomieszczeń, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich rolet. Zagwarantują one nie tylko komfortową temperaturę w pokojach, ale również prywatność wszystkim domownikom.

Nasze rolety dachowe oferujemy również w następujących miejscowościach: Trzebnica, Siechnice, Radwanice, Oława, Brzeg

Jeśli szukasz rolet dachowych w Trzebnicy, Siechnicach, Radwanicach, Oławie lub w Brzegu zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów. Znajdziesz wśród nich rolety wykonane z różnego rodzaju materiałów, które skutecznie zapewnią optymalną temperaturę w pomieszczeniach.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Rolety do okien dachowych

  • Kolory kaset: anoda, biały, jasna sosna, ciemna sosna.
  • Standardowo roleta wykonana jest w kasecie z prowadnicami aluminiowym