Serwis okien

Od 2001 roku zajmujemy się kompleksowym serwisem okien we Wrocławiu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, dbamy o to, by okna naszych klientów działały niezawodnie a ich codzienna obsługa była komfortowa.

We Wrocławiu i okolicach serwisujemy okna nie tylko terminowo, ale i solidnie, dzięki wiedzy nabytej przez wszystkie lata prowadzenia działalności. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego, solidnego i sprawdzonego serwisu okien – zapraszam do współpracy.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zamów pomiar

Serwis i naprawa okien we Wrocławiu

Firma Systemy Okienne Maciej Wąsowski działa na terenie Wrocławia i okolic od 2001 roku.. Wycena na terenie Wrocławia i okolic jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wówczas przyjeżdżamy na miejsce, sprawdzamy uszkodzenie okna i wyceniamy koszt naprawy. Jeżeli klient z jakiś powodów nie zdecyduje się na serwis, żadnych kosztów nie ponosi. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Nasza praca jest również naszą pasją – o Oknach i sposobie ich naprawy wiemy wszystko. W naszej karierze nie natrafiliśmy na okno, którego nie bylibyśmy w stanie naprawić. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami oraz świadczymy usługi dla klientów indywidualnych.

Jeżeli okno nie domyka się, klamka kręci się wokół własnej osi, podczas zamykania/otwierania okna coś strzeliło i nie jesteśmy w stanie zamknąć/otworzyć okna, doszło do włamania przez okno lub czujemy, że nasze okno nie jest szczelne to kontakt z nami będzie rozwiązaniem Państwa problemu.

W ramach serwisu okien każdego producenta oferujemy:

Udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego, solidnego i sprawdzonego serwisu okien – zapraszam do współpracy.